Close

Przeprowadzenie audytu SEO

Znamy się na SEO. Śledzimy zmiany w branży, znamy się na tym, co działa, a co nie.

Stawiamy przed sobą wysokie cele i osiągamy je. Działamy wspólnie.

Dlatego nasza praca zawsze kończy się dobrym wynikiem.

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO pozwala na stworzenie szeregu zaleceń, uwag i porad dla badanej strony internetowej. Dzięki niemu możesz zoptymalizować stronę Twojej firmy lub sklepu pod kątem wyszukiwarki Google. W ramach audytu SEO przeprowadzanego przez firmę SETPROFIT oferujemy takie usługi, jak:

 • Audyt optymalizacji

  analizę m.in. struktury i unikalności treści strony, jej wydajności i mobilności, nakierowania na słowa kluczowe czy szybkość ładowania się grafik. W efekcie otrzymasz raport wskazujący zalecane działania, których wdrożenie sprawi, że Twoja strona internetowa stanie się bardziej przyjazna dla użytkownika i zyska na wartości dla algorytmów Google;

 • Audyt widoczności strony w wyszukiwarce Google

  który bada m.in. na jakie frazy strona pojawia się w wynikach wyszukiwania i jakie pozycje zajmuje na istotne słowa kluczowe. Dzięki temu widoczna będzie siła Twojego brandu, analiza sezonowości ruchu na stronie czy wskazanie największych konkurentów w Twojej branży;

 • Audyt off-site

  sprawdzający rzetelność i wiarygodność Twojej strony dla Google pod kątem prowadzących do niej linków. Pozwoli to na zoptymalizowanie procesu zdobywania linków z zewnętrznych stron, które mają niebagatelne znaczenie dla rozpoznawalności Twojej witryny.

Jakie efekty przynosi audyt SEO?

Wdrażając uwagi spisane po audycie SEO możesz oczekiwać:

 • poprawy pozycji strony internetowej na ważne słowa kluczowe,
 • zwiększenia ruchu z wyników wyszukiwania,
 • zwiększenia wskaźnika zwrotu z inwestycji,
 • zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie internetowym,
 • skutecznej promocji strony pod kątem reklam płatnych, pozycjonowania czy content marketingu.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia zamawiając audyt SEO, który pozwoli Twojej stronie zwiększyć ruch i przyciągnąć nowych klientów!