Close

Prowadzenie blogów firmowych

Chcesz stworzyć swój wizerunek w branży jako eksperta? Szukasz możliwości wykorzystania potencjału content marketingu generującego ruch na stronie i zwiększenie sprzedaży?

SETPROFIT ma ofertę dla wszystkich klientów świadomych korzyści, jakie płyną z prowadzenia bloga firmowego, ale cierpiących na brak czasu pozwalającego na regularne tworzenie i publikowanie interesujących treści. Proponujemy przygotowanie unikalnych, merytorycznych artykułów na bloga firmowego z naturalnym wykorzystaniem słów kluczowych wskazanych po analizie SEO i konkurencji w narzędziu Semstorm. 

Ich regularna publikacja na Twojej stronie zostanie doceniona nie tylko przez coraz bardziej wymagających użytkowników poszukujących w internecie wartościowych tekstów, ale również przez wyszukiwarkę Google. Aktualizowanie i rozbudowywanie treści na podstronach będzie dla Google sygnałem, że serwis rozwija się i odpowiada na potrzeby użytkowników. Dzięki temu otrzymuje on dodatkową premię w wynikach wyszukiwania i podnosi swoją pozycję w rankingu.

Oferujemy również zainstalowanie bloga dla klientów, którzy dopiero myślą o wykorzystaniu tego narzędzia w marketingu internetowym. Sprawdź nasze pakiety prowadzenia i instalacji bloga firmowego. Jeśli żaden z nich nie spełnia Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami! Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując specjalnie dla niego ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb.